HNK Rotterdam Scheepvaartkwartier
HNK Rotterdam Scheepvaartkwartier staat pal naast de Erasmusbrug. Bij binnenkomst vallen de hoge plafonds en het vele licht meteen op. Het ontwerp van de locatie is volop in ontwikkeling. Stel je voor dat je straks pauze neemt in een ruimte die voelt als je favoriete hotellobby, samenwerkt in een strak vormgegeven co-working zone, videobelt op het dakterras, of podcasts opneemt in een speciaal ingerichte studio. Ook zal het hele interieur worden voorzien van duurzaam biophilic design.
Introductie HNK
HNK gelooft dat hoe beter jij je voelt op je werkplek, hoe beter jij je werk kunt doen. Daarom zijn de locaties er volledig op ingericht om jou te laten groeien – als persoon én als organisatie. Bij HNK bepaal je zelf hoe jouw werkomgeving eruit ziet, afgestemd op de persoonlijke wensen van jouw organisatie. Of je nu een tailor-made office nodig hebt, een workspace for a day of een meeting room: HNK geeft je de ruimte die je nodig hebt, inclusief de beste service.
Als onderdeel van NSI, hebben we meer dan 30 jaar ervaring in de vastgoedsector. Omdat wij onze gebouwen zelf in eigendom hebben, kunnen we de extra mile gaan voor onze huurders. Ook geeft het ons de kans om duurzame initiatieven uit te voeren, zonder afhankelijk te zijn van derden. Space at your service, desks on demand en een host die je bij naam kent. Het is hospitality met een hoofdletter ‘H’. En dat in je werkomgeving.
Algemene services
- HNK app – om alles te regelen in je werkomgeving
- Duurzaam F&B concept The Social
- Gebruik maken van alle locaties
- Meeting rooms met 50% huurderskorting
Faciliteiten HNK Rotterdam Scheepvaartkwartier
- Supporters: De HNK supporters heten je welkom en staan altijd voor je klaar;
- Co-working space: Inclusief comfortabele stoel, bureau en curved screen;
- Podcaststudio: Plug je devices in en neem je eigen podcast op in deze creatieve ruimte;
- Deelfietsen: Kom nooit meer te laat op een afspraak dankzij onze deelfietsen;
- HNK app: Regel in no time alles wat je nodig hebt;
- Meeting Rooms: Board meeting, brainstorm of bijpraten? We’ve got a room for it;
- Bereikbaarheid: Je fietst in tien minuten naar station Rotterdam Centraal;
- The Social: Duurzaam, lekker en vol variatie. Dat is The Social, ons horecaconcept;
- Bijenkasten: Twee bijenkast met 100.000 bijen.