Kantoorruimte huren Stadhouderslaan 900, Zoeterwoude

Kantoorruimte Stadhouderslaan 900 Zoeterwoude
Kantoorruimte Stadhouderslaan 900 Zoeterwoude
Kantoorruimte Stadhouderslaan 900 Zoeterwoude

Meer informatie over Stadhouderslaan 900, Zoeterwoude

Een pent-office met eigen dakterras aan een van de drukste snelwegen van Nederland, maar met uitzicht op de weilanden. De mogelijkheid tot gevelreclame maakt uw bedrijf uitstekend zichtbaar.

Gelegen aan de Stadhouderslaan 900 in Zoeterwoude, nabij Leiden, biedt dit moderne kantoorgebouw van circa 9.380 m², verdeeld over vijf kantoorverdiepingen, een ideale werkplek. Op de vijfde verdieping is 1.772 m² v.v.o. kantoorruimte beschikbaar, compleet met een prachtig dakterras voor ontspanning of zakelijke bijeenkomsten.

Bij binnenkomst komt u in een representatieve entree met bemande receptie en koffiecorner. Het atrium biedt toegang tot een patio, bedrijfsrestaurant en vergaderruimten in diverse formaten, die voor de huurders ter beschikking staan. Het gebouw is uitgerust met een WKO-installatie en zonnepanelen, wat bijdraagt aan een duurzame energievoorziening. Met energielabel A++ is het gebouw energiezuinig, wat leidt tot lagere bedrijfskosten. Het gebouw is goed gepositioneerd om verder te verduurzamen en voldoet aan de belangrijkste ESG-criteria.

Het gebouw ligt direct aan de A4 en op korte afstand van de N11, omringd door wooncomplexen en een bedrijventerrein. De glazen gevels, het atrium en de dakramen zorgen voor veel natuurlijk licht, wat de werkruimte ruim en uitnodigend maakt. De rustige omgeving bevordert een prettige werksfeer, terwijl de nabijheid van snelwegen snelle verbindingen naar Den Haag en Amsterdam biedt.

BESCHIKBAARHEID:
- Begane grond: 50 m² v.v.o. vergaderruimte (unit 1.1)
(exclusief beschikbaar voor de huurder van de 5e verdieping)
- 5e verdieping: 1.772 m² v.v.o. kantoorruimte
In overleg is deelverhuur van de 5e verdieping mogelijk, waarbij twee units kunnen worden gecreëerd van circa 757 m² en 1.015 m² v.v.o.
- 6e verdieping: 50 m² v.v.o. archiefruimte (unit 6.3)

De kantoorruimte beschikt over een huidig hoogwaardig inbouwpakket (zie indelingstekening en schematische plattegrond in de bijlage). In de bijlage is tevens de mogelijke opdeling van de vijfde verdieping weergegeven.

PARKEREN
In de onderliggende parkeergarage zijn 47 plaatsen beschikbaar voor verhuur.
De parkeernorm van het gebouw bedraagt 1:37 m².
Daarnaast beschikt het gebouw over twee ruime overdekte fietsenstallingen.

ENERGIELABEL
Het kantoorgebouw beschikt over energielabel A++.

HUURPRIJS*
Kantoor- en vergaderruimte: € 185,- per m² per jaar*
Archiefruimte: € 75,- per m² per jaar*
Parkeerplaats: € 1.200,- per parkeerplaats per jaar*
* exclusief btw.

SERVICEKOSTEN*
Een voorschot van € 90,- per m² per jaar
* exclusief btw.

OPLEVERNIVEAU
- Representatieve entree;
- Bemande receptie momenteel van 08:00–17:00 uur op maandag tot en met vrijdag;
- Bedrijfsrestaurant (momenteel van maandag tot en met donderdag);
- Koffiecorner;
- Vergadercentrum;
- Patio;
- Atrium;
- Douches op de begane grond;
- Gescheiden sanitaire voorzieningen per verdieping;
- Mindervalidentoilet;
- Mechanische ventilatie;
- Ruimteverwarming en -koeling middels plafondinductieconvectoren;
- WKO;
- Systeemplafonds met LED-verlichting;
- Computervloeren voorzien van elektra- en databekabeling.*

Aanwezig hoogwaardig inbouwpakket onder andere:
- Vloerbedekking;
- Scheidingswanden;
- Databekabeling;
- Pantry inclusief voorzieningen.

Overname van meubilair is bespreekbaar.
* Het aanwezige inbouwpakket wordt “om niet” ter beschikking gesteld.

BEREIKBAARHEID

Per auto:
De A4 is direct gelegen bij afrit 6a Zoeterwoude-Rijndijk richting Den Haag en Amsterdam. De N11 richting Alphen aan den Rijn en Utrecht bevindt zich op circa 3 minuten afstand.

Per openbaar vervoer:
Buslijnen 169 en 187 brengen u naar station Leiden Centraal. De bushaltes bevinden zich op circa 20 meter afstand, wat zorgt voor uitstekende bereikbaarheid met het openbaar vervoer.

AANVAARDING
Per direct.

Kenmerken van het pand

Huurprijs
€185,- per m², per jaar excl. btw
Totaal beschikbaar
vanaf 757 m² tot 1.772 m²
Lengte huurtermijn
Bespreekbaar
Hoofdbestemming
Kantoorruimte
Servicekosten
Exclusief
Adres
Stadhouderslaan 900
Postcode
2382 BL
Plaats
Zoeterwoude
Oplevering
In overleg
Parkeergelegenheid
47 overdekte parkeerplaatsen

Meer kantoorruimtes te huur in de buurt van Stadhouderslaan 900, Zoeterwoude

Kantoorruimte huren
Meerdere units
Leiden

De Heyderweg 2

€150,- Per m2, per jaar
Vanaf: 300 m²
Bekijk dit pand
Kantoorruimte huren
Meerdere units
Leiden

Kanaalpark 140

Huurprijs op aanvraag
Vanaf: 26 m²
Bekijk dit pand
Kantoorruimte huren
Meerdere units
Leiden

Fruitweg 22

€95,- Per m2, per jaar
Vanaf: 21 m²
Bekijk dit pand