Bedrijfspand huren Volume 28, Purmerend

Bedrijfspand Volume 28 Purmerend
Bedrijfspand Volume 28 Purmerend
Bedrijfspand Volume 28 Purmerend

Meer informatie over Volume 28, Purmerend

Op het Volume in Purmerend wordt het nieuwbouwproject ‘Combipark Purmerend’ gerealiseerd. Het project biedt moderne en multifunctionele bedrijfsunits die geschikt zijn voor verschillende bedrijfsactiviteiten. De bedrijfsruimtes combineren een representatieve uitstraling met een flexibele indeling en zijn zowel te huur als te koop.

Op Volume 28-30 wordt een modern bedrijfscomplex gerealiseerd met 27 multifunctionele units van circa 95 m² tot circa 125 m² BVO, inclusief de mogelijkheid om een verdiepingsvloer toe te voegen. Hiermee biedt Combipark Purmerend ondernemers de mogelijkheid om hun bedrijfsruimte naar eigen behoefte in te richten.

Ook de locatie is een belangrijk voordeel. Vanaf het complex zijn de A7 en N244 binnen enkele minuten bereikbaar. Hierdoor zijn onder andere Amsterdam, Zaandam en Volendam snel bereikbaar.

Binnen Combipark Purmerend zijn drie typen bedrijfsunits beschikbaar:

Type 1 – € 199.750,- v.o.n. excl. BTW
Begane grond: circa 50 m² | Optionele verdieping: circa 50 m² BVO

Type 2 – € 199.750,- v.o.n. excl. BTW
Begane grond: circa 62,5 m² | Optionele verdieping: circa 62,5 m² BVO

Type 3 – € 169.750,- v.o.n. excl. BTW
Begane grond: circa 50 m² | Optionele verdieping: circa 50 m² BVO

De huurprijs is op aanvraag en is afhankelijk van de gekozen opties.

INDELING

Elke bedrijfsunit beschikt over een gevelbreedte van 5 meter. De overheaddeur van 3 meter breed met een doorrijhoogte van 3,2 meter en de separate loopdeur zorgen voor een praktische toegang tot de bedrijfsruimte.

Er bestaat daarnaast de mogelijkheid om een verdiepingsvloer van hout of kanaalplaat toe te voegen. In de brochure zijn alle beschikbare meerwerkmogelijkheden en bijbehorende prijzen opgenomen.

VOORZIENINGEN

- Voorbereiding voor het plaatsen van PV-panelen
- Overheaddeuren van 40 mm dik, uitgevoerd in antracietkleur
- Betonvloer op de begane grond met een draagkracht van 1.500 kg/m²
- 2 eigen parkeerplaatsen direct bij de bedrijfsunit

MOGELIJKE OPTIES

- Extra eigen parkeerplaatsen op het bedrijventerrein
- Verdiepingsvloer van hout of kanaalplaat, met mogelijkheid voor een trap of goederenlift
- Uitgebreide elektra-aansluiting van 3 x 25A en compleet ingerichte meterkast
- Elektrisch bedienbare overheaddeur
- Kunststof kozijnen met één extra openslaand draai-/kiepraam. Aan de linkerzijde van het kozijn kan één draai-/kiepraam worden toegevoegd
- Aansluiting op water met eigen meter en voorbereiding voor vuilwaterriool
- Beveiliging door middel van een alarminstallatie
- Overige wensen zijn op maat bespreekbaar

ALGEMEEN

Verwachte oplevering: Q2 2026

BESTEMMING

De bedrijfsunits hebben de enkelbestemming ‘Bedrijventerrein’. Bedrijven in categorie 1 tot en met 3.2 zijn toegestaan.

HUURVOORWAARDEN

- Huurprijs en servicekosten worden nader bepaald
- De waarborgsom bedraagt drie maal de huur, te vermeerderen met btw en servicekosten

MEER WETEN?

Vraag direct de gratis brochure van Volume 28-30 in Purmerend aan via de contactbutton. Je ontvangt de brochure binnen enkele minuten in je mailbox.

Liever persoonlijk overleggen over de mogelijkheden voor het huren of kopen van een bedrijfsunit? Plan dan vrijblijvend een afspraak in met de beheerder van het project.

Kenmerken van het pand

Huurprijs
Huurprijs op aanvraag
Totaal beschikbaar
63 m²
Lengte huurtermijn
Bespreekbaar
Hoofdbestemming
Bedrijfspand
Servicekosten
Exclusief
Adres
Volume 28
Postcode
1446 WJ
Plaats
Purmerend
Omgeving
Purmerend

Meer bedrijfspanden te huur in de buurt van Volume 28, Purmerend

Bedrijfspand huren
Purmerend

Nieuwe Gouw 6

€1.085,- Per maand
50 m²
Bekijk dit pand
Bedrijfspand huren
De Goorn

Schoffel 69B8

€1.825,- Per maand
105 m²
Bekijk dit pand
Bedrijfspand huren
Meerdere units
Zaandam

Sluispolderweg 4E

€4.583,- Per maand
Vanaf: 500 m²
Bekijk dit pand