Het voormalige kantoorgebouw van “de grootste familie van Nederland”, de TROS weer in de verhuur! Dit kantoorpand is gelegen tegen het centrum van Hilversum. Ook is het direct gelegen aan het Media Park. Aangezien het pand direct is gelegen aan het Media Park zijn de kantoorruimtes ideaal geschikt voor media gerelateerde bedrijven.
Door de ligging aan de ringweg (Johan Geradtsweg) van Hilversum is dit kantoorpand met de auto goed bereikbaar. Ook met het openbaar vervoer is het goed bereikbaar. NS-station Hilversum media park ligt op een paar minuten loopafstand.
Beschikbaar:
Begane grond unit 0.04 66,1 m2 € 910
1e verdieping unit 1.05 45,3 m2 € 620
1e verdieping unit 1.11 37,6 m2 € 520
1e verdieping unit 1.15 65,2 m2 € 890
1e verdieping unit 1.21 31,3 m2 € 430
1e verdieping unit 1.24 91,8 m2 € 1.130
Je vindt hier kantoorruimte in het oude TROS gebouw in Hilversum. Glasvezel is aanwezig, dit is met name handig voor(Media)bedrijven, video productie bedrijven en internet marketing bureaus. Super snel internet is uiteraard voor elke ondernemer een must. Ook voor studioruimte kun je hier terecht. De locatie is gemakkelijk aan te rijden en het NS Station bevindt zich in de zeer nabije omgeving. Parkeren kan op het eigen terrein of op het media terrein.